O nas

Witamy na stronie SNZOZ Salus!

Specjalistyczny NZOZ Salus został założony w 2004 roku. Od początku swojej działalności za główny cel mamy udzielanie specjalistycznych porad lekarskich na bardzo wysokim poziomie. Cel ten realizujemy poprzez zatrudnianie wysoce wyspecjalizowanej kadry lekarskiej oraz regularną wymianę sprzętu specjalistycznego.

Obecnie zatrudniamy wielu specjalistów realizujących świadczenia w ramach umowy z NFZ w zakresie endokrynologii, dermatologii oraz ginekologii. Nasi specjaliści na co dzień wykonują szereg badań, takich jak biopsja tarczycy, USG tarczycy i węzłów chłonnych, dermatoskopia, biopsja tkanek miękkich, krioterapia oraz badania z zakresu położnictwa i ginekologii. Pacjenci na miejscu mają do dyspozycji otwarty codziennie punkt pobrań krwi Synevo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów w SNZOZ Salus udzielamy również świadczenia komercyjne z zakresu: dermatologii estetycznej, chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurologii, neurochirurgii, ortopedii, kardiologii, ginekologii oraz endokrynologii.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług poprzez umawianie wizyt:

  • telefonicznie pod numerem: 58 686 19 99, od poniedziałku do piątku 8:00 do 18:00 (rejestracja telefoniczna 8:00 – 15:00)
  • osobiście na ul Klasztornej 7a w Kościerzynie (pierwsze piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00